OnePlus Destek Ekibi

Toptan Sipariş

OnePlus satış ekibi olarak ihtiyaç ve isteklerinizi tespit etmek için en kısa sürede size ulaşacak ve beklentilerinizi aşan detaylı bilgi ve özel fiyatlar sunacağız.

Sağlığınızı ve zamanınızı korumanıza yardımcı olan yüksek kaliteli ambalaj ürünleri sunuyoruz. Esnek ve çeşitli şartları içeren ödeme koşullarımızla müşterilerimizin birincil odak noktamız olduğunu kanıtlıyoruz. Her zaman hizmetinizdeyiz.

OnePlus Ambalaj Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen ambalaj ürünleri üreticisi OnePlus, işletmelerin ve bireylerin ihtiyaçlarına cevap veren geniş ürün yelpazesi sunuyor. Birçok farklı sektöre uygun tek kullanımlık eldivenlerden koli bandı ve streç filme uzanan kataloğu ile hizmet veriyor. Farklı koşullara dayanıklı tasarlanmış ürünleriyle pratik bir kullanım deneyimi sağlıyor.

20’den fazla ülkeye ihracat yapan OnePlus, çalıştığı sektörlerde öncü ve yenilikçi firmaların başında olmuştur.

OnePlus ürünleri hastaneler, klinikler, gıda, otomotiv, güvenlik ve güzellik merkezleri gibi sektörlerde oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Çevre dostu, mükemmel bir yapıştırma kalitesine sahip Akrilik Koli Bandı ve Hotmelt Koli Bandı çeşitleri ise yüksek nemde ve dayanıklı ambalajlarda uygulanabiliyor.

TOPTAN SİPARİŞLERİN AVANTAJI

ONE PLUS, sektördeki uzun yıllarına dayanan tecrübesiyle geniş bir toptancı ağına hizmet sunuyor.Toptan siparişlerde yapılan alışverişlerin miktarına göre özel fiyat avantajları da artıyor.

Düzenli toplu alım yaparak stok önceliği ve fiyat fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Hızlı kargo avantajıyla siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. ONE PLUS İstanbul Avrupa yakasında yakın bölgelere, toptan siparişlerde teslimat hizmeti sunuyor.