Hakkımızda

MENA Gate Grup’un markalarından biri olan OnePlus,
işletmelerin ve bireylerin ihtiyaçlarını karşılayan yüksek kaliteli ve çevre dostu ambalaj ürünleri üretiminde uzmanlaşmıştır.

One plus +1 Ambalaj Hakkımızda ve Ürünlerimiz

Eldiven, streç ve yapışkan bant üretimindeki yatırım fırsatlarının yanı sıra, küreselleşen dünyada yerel ve uluslararası düzeyde hareket ederken işletmelerin ürünlerini sağlam ve güvende tutmalarına yardımcı olacak çözümler tasarlamak için piyasadaki yerimizi aldık. Ayrıca en büyük motivasyonlarımızdan biri de sağlık bilincini arttırmak ve diğer endüstriyel sektörlerin ihtiyaçlarını karşılarken uluslararası düzeyde kabul görmüş standartlara bağlı kalmaktır.

Ambalaj sektöründeki 50 yılı aşkın endüstriyel ve idari deneyimimizle 2012 yılında, özellikle küresel düzeyde yeni ekonomik güç ve yatırımcıların varış noktası olan İstanbul’da, uluslararası pazara girme hedef stratejimizle ONEPlus markasını kurduk. Bu süreç aynı zamanda hem insanları hem de çevreyi etkileyen sağlık sorunlarının da üstesinden gelmek için ciddi bir mücadeleyi içeriyordu.

Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sertifikası - One Plus +1 Ambalaj
CE Declaration Sertifikası (Certificate of Conformity) - One Plus +1 Ambalaj toptan satış
ISO 9001-2015 Akssert Tarıfından sertifikasi Oneplus +1 eldivenler Tedarikçi
Bu nedenle, OnePlus olarak piyasaya girdiğimiz günden bu yana, kalite yönetimi, uluslararası sağlık ve çevre koruma standartları konusundaki en iyi sertifikaları taahhüt ettik. Piyasadaki onaylanmış verimliliğimiz ve etkinliğimiz, aşağıdakiler de dahil olmak üzere tanınmış bir çok uluslararası kuruluştan akreditasyonlar ve sertifikalar almamızı sağladı:
1. ISO 13485-2016 By “NVA QUALITY CERTIFICATION”
2. ISO 9001-2015 By Akssert

3. EC Declaration of conformity: certificate number: 19121002 By “NVA QUALITY CERTIFICATION”

OnePlus, devamında İtalya’nın Milano kentinde yeni bir şube açmak için faaliyetlerini artırdı ve hem Türkiye hem de uluslararası piyasada B2B pazarları aracılığıyla toplamda 10.000’den fazla müşteriye hizmet vermeye başladı. OnePlus’ın rekabet avantajları arasında nanoteknoloji ve akışkanlar dinamiği gibi en son teknolojilerin benimsenmesi ve dünyayı daha yaşanabilir hale getirmek için ulaşılmamış pazarlara hizmet etme tutkusu bulunmaktadır.

OnePlus ekibi, Türkiye içinde ve dışında tanınmış uluslararası şirketlere ve zincirlere hizmet etmekten gurur duymaktadır ve bu güvene layık bir marka arayanlar ile stratejik ve güçlü ilişkiler kurmaya her zaman açıktır.

Vizyonumuz

Yerel ve uluslararası düzeyde müşteri güvenini ve memnuniyetini kazanan, ambalaj endüstrisindeki ürün ve hizmetlerin kalitesini sağlamak için kendini sürekli yenileyen ve geliştiren bir marka olmak.

Misyonumuz

Dünyayı daha yaşanılabilir bir yer haline getirmek ve ambalaj pazarındaki teknolojik ivmeye katkıda bulunmak için rolümüzün farkındayız. Misyonumuz OnePlus olarak, faydalı Ar-Ge çalışmalarımızla müşterilerimize daha sağlıklı, kullanımı kolay ve daha ucuz ambalaj ürünleri sunmak için kalite yönetim sistemiyle müşterilerin beklentilerini ve artan ihtiyaçlarını karşılamaktır.